Kyoto 1834510 on kaunis japanilaishenkinen vaalearuskea lehtikuosinen tapetti.
Tapetissa on pintastruktuuri, joka antaa tapetille lisäulottuvuutta. Tapetti on laadukasta vinyylipintaista kuitukangasta, joka on erittäin kestävää ja sitä voi puhdistaa pehmeällä harjalla ja miedolla astianpesuaineella.
Asennuksessa suositellaan käyttää tapeteille tarkoitettua valmisliima.
Huomioithan, että värisävyt saattavat vääristyä puhelimen/tietokoneen näytöllä.
| Tuotemerkki | TAPETIT.FI |
| Tuotenumero | 1578373 |
| Mitat | 1005 x 53 cm ( P x L ) |
| EAN | 4001860345108 |
| Pituus | 1005 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Kyoto 34510 lehti beige |
| Nettopaino (kg) | 1.599 |
| Pääväri | Beige |
| Väri | Beige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.599000 |
| Leveys | 53 cm |