Oriana 82489 on täydellinen valinta sisustajalle, joka haluaa luoda tilaan rauhallisen, puhtaan ja modernin ilmeen, joka kestää aikaa ja istuu mihin tahansa sisustustyyliin.
| Mitat | 530 x 90 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1650389 |
| EAN | 4001860824894 |
| Pituus | 530 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Oriana 82489 Sumu |
| Nettopaino (kg) | 1.045 |
| Pääväri | Sininen |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.045000 |
| Leveys | 90 cm |