Oriana 89028sopii täydellisesti niin kokonaisiin huoneisiin kuin tehosteseiniinkin. Se luo pehmeän ja kutsuvan tunnelman,juuri sellaisen, joka tekee sisustuksesta kodikkaan ja viimeistellyn.
| Mitat | 530 x 90 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1650442 |
| EAN | 4001860890288 |
| Pituus | 530 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Oriana 89028 Heinä |
| Nettopaino (kg) | 0.891 |
| Väri | Valkobeige |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.891000 |
| Leveys | 90 cm |