Oriana 89036 on täydellinen valinta sinulle, joka haluat sisustukseen sinisen sävyistä, kevyttä kukkakuosia ja ajatonta, harmonista tunnelmaa. Se toimii sekä tehosteseinänä että koko huoneen tapettina ja luo tilaan kutsuvan, pehmeän ja lämpimän ilmeen.
| Mitat | 530 x 90 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1650388 |
| EAN | 4001860890363 |
| Pituus | 530 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Oriana 89036 Magnolia |
| Nettopaino (kg) | 0.864 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.864000 |
| Leveys | 90 cm |