Elegant-kulmakannatin. Koko 200 x 250 mm.
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067497 |
| EAN | 4003984270434 |
| Korkeus | 200 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin Elegant 200 x 250 mm Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.148 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.148000 |
| Leveys | 250 mm |