Kulmakannatin tuella.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1069729 |
| Mitat | 400 x 250 x 30 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 4003984270847 |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin Tuella Valkoinen 400 x 250 x 30 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.942 |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Koko | 400 x 250 x 30 mm |
| Paksuus | 30 mm |
| Paino (kg) | 0.942000 |
| Leveys | 250 mm |