Teräksinen hyllykannatin sopii esim. hyllyille. Kantavuus 30 kg.
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1069607 |
| Syvyys | 200 mm |
| Mitat | 40 x 250 x 200 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 4003984280310 |
| Korkeus | 250 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin 200 x 250 mm musta |
| Nettopaino (kg) | 0.113 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Paino (kg) | 0.113000 |
| Leveys | 40 mm |