Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Camarguen tehokas LED-valaisin, joka voidaan asentaa peilin reunan päälle tai seinään mukana tulevan asennuslevyn avulla. Suojaluokitus IP44, ...
Camarguen tehokas LED-valaisin, joka voidaan asentaa peilin reunan päälle tai seinään mukana tulevan asennuslevyn avulla. Suojaluokitus IP44, joten valaisin soveltuu sekä kuiviin että kosteisiin tiloihin. Valaisin on valmistettu ABS-muovista.
LED-valaisin antaa värilämpötilaltaan 4000 Kelvinin eli neutraalin, puhtaan valkoisen valon. Tälläisiä valaisimia käytetäänkin usein kodinhoitohuoneessa, työhuonessa, eteisessä ja kylpyhuoneissa.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | LED-valaisin Camargue Skärgård peilille 80 cm Satiini |
|---|---|
| Tuotenumero | 1001346 |
| Paino (kg) | 0.900000 |
| EAN | 0200500228328 |
| Nettopaino (kg) | 0.740 |
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotetyyppi | LED-valaisin |
| Tuotesarja | Skärgård |
| Mitat | 80 x 4 x 10.8 cm ( L x K x S ) |
| Teho (W) | 13 |
| Jännite (V) | 220 |
| IP-luokka | IP44 |
| Valoteho (Lumen) | 740 |
| Energialuokka | F |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Pääväri | Harmaa |
| Leveys | 80 cm |
| Syvyys | 10.8 cm |
| Korkeus | 4 cm |
| Väri | Satiini |
| Valon värilämpötila | Luonnonvalkoinen |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili