LED-valo, joka voidaan asentaa peiliin tai peilikaappiin. Lamppu antaa neutraalin valkoisen valon esimerkiksi kylpyhuoneeseen tai WC-tilaan.
Suojaluokitus IP44, joten soveltuu myös kosteaan tilaan. Asennetaan peilin tai kaapin päälle mukana tulevilla kiinnikkeillä ja ruuveilla. CE-hyväksytty tuote.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | ORDONEZ |
| Tuotenumero | 1584454 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 8.73 cm |
| Mitat | 23.3 x 5.63 x 8.73 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 8436005291761 |
| Teho (W) | 6 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 36000 |
| Korkeus | 5.63 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 392 |
| Tuotenimi | LED-valaisin Ordonez Eva 233 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.420 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.500000 |
| Leveys | 23.3 cm |