Tässä Geberit Option Basic Square -tasopeilissä on LED-valaistus peilin yläosassa. Toimii mekaanisella kytkimellä.
Kiinnitystarvikkeet sisältyvät toimitukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | Geberit |
| Tuotenumero | 1592099 |
| Syvyys | 3.2 cm |
| Mitat | 90 x 65 x 3.2 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4022009327625 |
| Korkeus | 65 cm |
| Tuotenimi | LED-valopeili Geberit Option 65 cm |
| Nettopaino (kg) | 9.210 |
| Paino (kg) | 9.695000 |
| Leveys | 90 cm |