Tämä Geberit Option Round -tasopeili valaisee kylpyhuonetta suoralla ja epäsuoralla valaistuksella. Pyöreässä peilissä on portaattomasti himmennettävä valaistus, hipaisukytkimellä. Kiinnitystarvikkeet sisältyvät toimitukseen.
| Tuotenimi | LED-valopeili Geberit Option Round 50 cm |
| Tuotenumero | 1592071 |
| Paino (kg) | 5.200000 |
| EAN | 4025410060112 |
| Nettopaino (kg) | 3.500 |
| Tuotemerkki | Geberit |
| Halkaisija | 50 cm |
| Syvyys | 3.5 cm |