Tämä Geberit Option Plus Square -tasopeili valaisee kylpyhuonetta suoralla ja epäsuoralla valaistuksella. Peilissä on himmennettävä valaistus, muistitoiminnolla. Peilissä on lämmitettävä tausta, joka estää peilin huurtumisen. Poiskytkentä 30 minuutin kuluttua. Kiinnitystarvikkeet sisältyvät toimitukseen.
| Tuotenimi | LED-valopeili Geberit Option Plus Square Mattamusta 160 cm |
| Tuotenumero | 1592070 |
| Paino (kg) | 17.490000 |
| EAN | 4025410060105 |
| Nettopaino (kg) | 17.350 |
| Tuotemerkki | Geberit |
| Pääväri | Musta |
| Leveys | 160 cm |
| Syvyys | 3.2 cm |
| Korkeus | 70 cm |
| Väri | Mattamusta |