Tässä Geberit Option Basic Square -tasopeilissä on LED-valaistus peilin yläosassa. Toimii seinäkytkimellä. Kiinnitystarvikkeet sisältyvät toimitukseen.
| Tuotenimi | LED-valopeili Geberit Option Basic Square 90 cm 140 cm |
| Tuotenumero | 1592098 |
| Paino (kg) | 16.400000 |
| EAN | 4025410060297 |
| Nettopaino (kg) | 14.900 |
| Tuotemerkki | Geberit |
| Leveys | 140 cm |
| Syvyys | 3.5 cm |
| Korkeus | 90 cm |