Hyvin alustaan tarttuva, itseliimautuva julistetarra.
Tarra kiinnitetään puhtaalle ja tasaiselle alustalle.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1294158 |
| Mitat | 24 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449155152535 |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Love |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Vaaleanpunainen |
| Tuotetyyppi | Seinätarra |
| Väri | Pinkki |
| Paino (kg) | 0.060000 |
| Leveys | 24 cm |