Hyvin alustaan tarttuva, itseliimautuva metsä-aiheinen julistetarra lastenhuoneeseen.
Tarra kiinnitetään puhtaalle ja tasaiselle alustalle.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1293821 |
| Mitat | 48 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449155152856 |
| Kuosi | Childrens wallpaper |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Talo Metsässä |
| Nettopaino (kg) | 0.086 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Seinätarra |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.086000 |
| Leveys | 48 cm |