Hyvin alustaan tarttuva, itseliimautuva julistetarra.
Tarra kiinnitetään puhtaalle ja tasaiselle alustalle.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1582430 |
| Mitat | 68 x 24 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449159152357 |
| Korkeus | 24 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Unelmoi |
| Nettopaino (kg) | 0.190 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.190000 |
| Leveys | 68 cm |