Hyvin alustaan tarttuva, itseliimautuva eläin-aiheinen julistetarra.
Tarra kiinnitetään puhtaalle ja tasaiselle alustalle.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1295065 |
| Mitat | 24 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449156152565 |
| Kuosi | Childrens wallpaper |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Metsän Eläimet |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Seinätarra |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.060000 |
| Leveys | 24 cm |