Hyvin alustaan tarttuva, itseliimautuva julistetarra lastenhuoneeseen.
Tarra kiinnitetään puhtaalle ja tasaiselle alustalle.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1294177 |
| Mitat | 48 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449152152835 |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Batman |
| Nettopaino (kg) | 0.086 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Seinätarra |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.086000 |
| Leveys | 48 cm |