Itsekiinnittyvä julistetarra tarttuu hyvin alustaan. Sisustustarra sopii puhtaalle ja tasaiselle pinnalle. Helppo kiinnittää.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1298090 |
| Mitat | 24 x 68 x 24 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 3449157152618 |
| Korkeus | 24 cm |
| Pituus | 24 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Jungle Baby Animal 68 x 24 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.200000 |
| Leveys | 68 cm |