Air - Koukku kiillotettua kromia. Piilokiinnitys.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1046427 |
| Syvyys | 33 mm |
| Mitat | 47 x 33 mm ( K x S ) |
| EAN | 7391447045918 |
| Korkeus | 47 mm |
| Tuotenimi | Koukku Smedbo Air Kromi AK355 |
| Nettopaino (kg) | 0.110 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Tuotesarja | Air |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.110000 |