Tämä neliönmuotoinen teräksinen huonekalujalka sopii täydellisesti monenlaisiin projekteihin vanhojen huonekalujen kunnostamisesta uusien luomiseen. Sen viimeistely antaa modernin ja tyylikkään ilmeen, joten se on helppo integroida erilaisiin sisustustyyleihin. Tämän huonekalujalan avulla voit helposti antaa uuden elämän huonekaluillesi tai luoda jotain täysin uutta alusta alkaen. Se on kestävä ja ympäristöystävällinen vaihtoehto, sillä se on täysin kierrätettävä.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Valkoinen
Korkeus: 400 mm
Leveys: 25 mm
Syvyys: 25 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516730 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 25 mm |
| Mitat | 400 x 25 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828052 |
| Korkeus | 400 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI valkoinen 25 x 33 x 400 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.254 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.259000 |