Tämä lieriömäinen huonekalujalka sopii täydellisesti monenlaisiin projekteihin vanhojen huonekalujen kunnostamisesta uusien luomiseen. 400 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti pöydille, penkeille tai jakkaroille. Korkealaatuisesta teräksestä valmistettu ja kestävä jalka tarjoaa sekä lujuutta että kestävyyttä, joten se on luotettava valinta kaikenlaisiin koteihin, toimistoihin tai liiketiloihin.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Kromi
Viimeistely: Matta
Korkeus: 400 mm
Leveys: 30 mm
Syvyys: 30 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516749 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 400 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828281 |
| Korkeus | 400 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 400 mm mattakromi |
| Nettopaino (kg) | 0.290 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.295000 |