Tämä tyylikäs ja kestävä teräksinen huonekalujalka on täydellinen niille, jotka haluavat antaa huonekaluilleen uuden elämän. Klassisen muotoilunsa ansiosta se sopii erinomaisesti monenlaisiin projekteihin, aina alakaapeista ja sohvista sänkyihin ja penkkeihin. Kestävän teräsrakenteensa ansiosta se tarjoaa sekä suurta lujuutta että pitkän käyttöiän. Tämä jalka on paitsi käytännöllinen, myös ympäristöystävällinen valinta, sillä se on täysin kierrätettävä.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Valkoinen
Korkeus: 150 mm
Halkaisija: 30 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516742 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 100 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828212 |
| Korkeus | 100 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 150 mm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.128 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.133000 |