Tämä lieriömäinen huonekalujalka sopii täydellisesti monenlaisiin projekteihin vanhojen huonekalujen kunnostamisesta uusien luomiseen. 400 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti pöydille, penkeille tai jakkaroille. Korkealaatuisesta teräksestä valmistettu ja kestävä jalka on sekä luja että kestävä, joten se on luotettava valinta kaikenlaisiin koteihin, toimistoihin tai liiketiloihin. Anna luovuutesi virrata ja herätä huonekaluihisi uutta eloa tällä monipuolisella jalalla.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Valkoinen
Korkeus: 400 mm
Leveys: 30 mm
Syvyys: 30 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516746 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 400 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828250 |
| Korkeus | 400 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 valkoinen 400 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.290 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.295000 |