Tämä neliönmuotoinen alumiinista ja PVC:stä valmistettu huonekalujalka on täydellinen valinta niille, jotka haluavat antaa huonekaluilleen uuden elämän tai luoda jotain täysin uutta. 200 millimetrin korkeudellaan ja monipuolisella muotoilullaan se sopii erinomaisesti alakaappeihin, sohviin, sänkyihin ja paljon muuhun. Matta-anodisoitu pinta antaa modernin ja tyylikkään ilmeen, ja materiaali on sekä kestävä että pitkäikäinen.
Tekniset tiedot
Materiaali: Alumiini ja PVC
Väri: Harmaa
Viimeistely: Matta
Korkeus: 200 mm
Leveys: 40 mm
Syvyys: 40 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516809 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 40 mm |
| Mitat | 200 x 40 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224780978 |
| Korkeus | 200 mm |
| Pituus | 200 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI harmaa 40 x 40 x 200 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.162 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.167000 |