Kaunis vaaleasävyinen pampaheinä koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 88 cm.
| Mitat | 88 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577355 |
| EAN | 8718861963373 |
| Korkeus | 88 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Pampaheinä 88 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.135 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.192000 |