Erittäin kätevä koukku, jossa imukuppikiinnitys. Ulkonema 30 mm.
Tekniset tiedot
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1555858 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Mitat | 45 x 45 mm ( L x K ) |
| EAN | 6420614021750 |
| Korkeus | 45 mm |
| Tuotenimi | Koukku Habo 3242 Kirkas |
| Nettopaino (kg) | 0.020 |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Paino (kg) | 0.020000 |
| Leveys | 45 mm |