Koukku samakista. Ulkonema 32 mm.
Koukun korkeus 30 mm.
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1556043 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Syvyys | 32 mm |
| Mitat | 30 x 32 mm ( K x S ) |
| EAN | 7317900179792 |
| Korkeus | 30 mm |
| Tuotenimi | Koukku Habo 353 Mattakromi |
| Nettopaino (kg) | 0.020 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Paino (kg) | 0.020000 |