Yksinkertaisen elegantti koukku joka sopii useimpiin kylpyhuoneisiin.
Tarrakiinnitteinen koukku on erinomainen valinta tilaan, johon et halua porata reikiä.
Koukku on maalattua terästä.
Ei suositella kiinnitettävän tapettiseinään.
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1382218 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Mitat | 3.8 x 5 cm ( L x K ) |
| EAN | 7317900301575 |
| Korkeus | 5 cm |
| Tuotenimi | Koukku Habo Flair Valkoinen 3,8 x 5 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.050 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.060000 |
| Leveys | 3.8 cm |