Moderni ja tyylikäs alumiininen koukku.
Tarrakiinnitteinen koukku on erinomainen valinta tilaan, johon et halua porata reikiä.
Ei suositella kiinnitettävän tapettiseinään.
| Tuotemerkki | HABO |
| Tuotenumero | 1382116 |
| Syvyys | 1.85 cm |
| Mitat | 3 x 1.85 cm ( L x S ) |
| EAN | 7317900301094 |
| Tuotenimi | Koukku Habo Hazel Musta |
| Nettopaino (kg) | 0.037 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.047000 |
| Leveys | 3 cm |