Yksinkertaisen elegantti kaksoiskoukku joka sopii useimpiin kylpyhuoneisiin.
Tarrakiinnitteinen koukku on erinomainen valinta tilaan, johon et halua porata reikiä.
Kaksoiskoukku on maalattua terästä.
Ei suositella kiinnitettävän tapettiseinään.
| Koukkujen määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1382107 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Mitat | 12 x 5 cm ( L x K ) |
| EAN | 7317900301605 |
| Korkeus | 5 cm |
| Tuotenimi | Kaksoiskoukku Habo Flair Valkoinen 5 x 12 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.100 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.110000 |
| Leveys | 12 cm |