Puolipyöreän vesikourun liitoskappale, käytetään liitettäessä kouruja toisiinsa. Huullostettu kumitiiviste takaa vesitiiviyden. Helppo asentaa. Vakiomitta 125 mm kouruun sopiva.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | JANLA |
| Tuotenumero | 1593169 |
| Halkaisija | 125 mm |
| Mitat | 125 mm ( Ø ) |
| EAN | 4744935010432 |
| Tuotenimi | Kourun liitoskappale JanLa 125 mm RR20 valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.200 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.200000 |