Puolipyöreän vesikourun liitoskappale, käytetään liitettäessä kouruja toisiinsa. Huullostettu kumitiiviste takaa vesitiiviyden. Helppo asentaa. Vakiomitta 125 mm kouruun sopiva.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | JANLA |
| Tuotenumero | 1593181 |
| Halkaisija | 125 mm |
| Mitat | 125 mm ( Ø ) |
| EAN | 4744935017097 |
| Tuotenimi | Kourun liitoskappale JanLa 125 mm RR23 tummanharmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.200 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Tummanharmaa |
| Paino (kg) | 0.200000 |