Teräksinen hyllykannatin sopii esim. hyllyille. Kantavuus 35 kg.
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067476 |
| Syvyys | 250 mm |
| Mitat | 44 x 300 x 250 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 4003984280327 |
| Korkeus | 300 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin 250 x 300 mm musta |
| Nettopaino (kg) | 0.201 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Paino (kg) | 0.201000 |
| Leveys | 44 mm |