Hyvin alustaan tarttuva, itseliimautuva afrikka-aiheinen julistetarra lastenhuoneeseen.
Tarra kiinnitetään puhtaalle ja tasaiselle alustalle.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1582424 |
| Mitat | 48 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449154152857 |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Afrikan Talo |
| Nettopaino (kg) | 0.390 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.390000 |
| Leveys | 48 cm |