24 x 68 cm. Koristeellinen julistetarra sileille pinnoille.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1294193 |
| Mitat | 24 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449158152556 |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Bambu |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Kattokoristeet |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.060000 |
| Leveys | 24 cm |