Itseliimautuvia, koristeellisia kuplatarroja.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1294154 |
| Mitat | 48 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449156152749 |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Kuplat 48 x 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.086 |
| Pääväri | Sininen |
| Tuotetyyppi | Kattokoristeet |
| Väri | Sininen |
| Paino (kg) | 0.086000 |
| Leveys | 48 cm |