Pakkauksessa useita eri värisiä ja kokoisia perhos-tarroja sileille pinnoille.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1298092 |
| Mitat | 68 x 48 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449155152894 |
| Korkeus | 48 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Perhoset |
| Nettopaino (kg) | 0.086 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.370000 |
| Leveys | 68 cm |