Koristeellinen ja isokokoinen Flamingo-julistetarra sileille pinnoille.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1582483 |
| Mitat | 24 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449153152612 |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Flamingo |
| Nettopaino (kg) | 0.190 |
| Pääväri | Punainen |
| Väri | Pinkki |
| Paino (kg) | 0.190000 |
| Leveys | 24 cm |