Teollisuuspyörä raskaaseen käyttöön. Kantavuus jopa 100 kg. Teräskotelo kaksoiskuulalaakerilla. Kääntyvä pyörä jarrulla. Polyuretaanipinta ja matala vierintävastus.
Mittojen lisätietoja
Levyn mitat 60 x 60 mm. Reikien väli 46 x 46 mm, reiän halkaisija 6 mm.
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1063098 |
| Halkaisija | 35 mm |
| Mitat | 25 x 58 x 35 mm ( L x K x Ø ) |
| EAN | 4002350557568 |
| Korkeus | 58 mm |
| Maksimikapasiteetti | 100 |
| Tuotenimi | Kuljetuspyörä Jarrulla Ø 35 mm Oranssi |
| Nettopaino (kg) | 0.240 |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.253000 |
| Leveys | 25 mm |