Kiillotettu kromi. Korkeus 90 mm, pituus 117 mm. Liima- ja ruuvikiinnitys.
Tekniset tiedot
| Koukkujen määrä | 3 |
| Tuotenumero | 1047962 |
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Mitat | 117 x 48 x 90 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 7391447086249 |
| Korkeus | 90 mm |
| Pituus | 117 mm |
| Tuotenimi | Kääntyvä kolmoiskoukku Smedbo Home HK327 |
| Nettopaino (kg) | 0.386 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Tuotesarja | Home |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.386000 |
| Leveys | 48 mm |