SIDELINE pyyhetanko suihkuseinään. Kiinnitetään roikkumaan suihkuseinään ja kiristetään mukana tulevilla ruuveilla. Sopii suihkuseinään, jonka lasivahvuus on 5 – 10 mm. Pinta kiillotettua kromia.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1226808 |
| Syvyys | 110 mm |
| Mitat | 600 x 480 x 110 mm ( P x K x S ) |
| EAN | 7391447082500 |
| Korkeus | 480 mm |
| Pituus | 600 mm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhetanko Smedbo Sideline Kiillotettu Kromi |
| Nettopaino (kg) | 2.050 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhetangot |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 2.050000 |