SIDELINE koukku esimerkiksi pyyhkeen ripustukseen. Pinta kiillotettua kromia. Soveltuu 5 – 10 mm lasivahvuiselle suihkuseinälle. Koukku ripustetaan suihkuseinään ja kiristetään mukana tulevien ruuvien avulla.
Tekniset tiedot
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1218284 |
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Syvyys | 75 mm |
| Mitat | 8 x 75 mm ( K x S ) |
| EAN | 7391447082517 |
| Korkeus | 8 mm |
| Tuotenimi | Koukku Suihkuseinään Smedbo Sideline Kiillotettu Kromi |
| Nettopaino (kg) | 1.890 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 1.890000 |