Tämä tyylikäs ja käytännöllinen kirsikanvärinen huonekalujalka on täydellinen antamaan huonekaluillesi uutta eloa. Kestävästä pyökistä valmistettu jalka tarjoaa sekä kestävyyttä että eleganssia. 250 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti monenlaisiin projekteihin, aina alakaapeista ja sohvista sänkyihin ja penkkeihin.
Tekniset tiedot
Materiaali: Pyökki
Väri: Kirsikka
Korkeus: 250 mm
Halkaisija: 50 mm
Kierre: M10
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516817 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 250 x 50 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224819371 |
| Korkeus | 250 mm |
| Pituus | 250 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI kirsikka 250 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.378 |
| Pääväri | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M10 |
| Paino (kg) | 0.383000 |