Klassinen ja pelkistetty suora kalustejalka. Matala jalka sopii monenlaisiin huonekaluihin, kuten hyllyn jalaksi, lipaston alle tai vaikkapa sohvan tai nojatuolin jalaksi. Valmistettu teräksestä. Kiinnitetään neljällä ruuvilla.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Kromi
Viimeistely: Kiiltävä
Korkeus: 150 mm
Halkaisija: 30 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516744 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 100 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828236 |
| Korkeus | 100 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 150 mm kromi |
| Nettopaino (kg) | 0.128 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.133000 |