Klassinen ja pelkistetty suora kalustejalka. Monikäyttöinen kalustejalka sopii monenlaisiin huonekaluihin, kuten vaikka pöydän jalaksi. Valmistettu teräksestä. Kiinnitetään neljällä ruuvilla.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Musta
Korkeus: 700 mm
Halkaisija: 30 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516751 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 700 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828304 |
| Korkeus | 700 mm |
| Pituus | 700 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 700 mm musta |
| Nettopaino (kg) | 0.460 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.465000 |