Klassinen ja pelkistetty suora kalustejalka. Monikäyttöinen kalustejalka sopii monenlaisiin huonekaluihin, kuten hyllyn tai pöydän jalaksi. Valmistettu teräksestä. Kiinnitetään neljällä ruuvilla.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Kromi
Viimeistely: Kiiltävä
Korkeus: 400 mm
Leveys: 30 mm
Syvyys: 30 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516748 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 400 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828274 |
| Korkeus | 400 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 400 mm kromi |
| Nettopaino (kg) | 0.290 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.295000 |