Klassinen ja pelkistetty suora kalustejalka. Monikäyttöinen kalustejalka sopii monenlaisiin huonekaluihin, kuten vaikka pöydän jalaksi. Valmistettu teräksestä. Kiinnitetään neljällä ruuvilla. Korkeus 80 cm.
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516754 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 800 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828335 |
| Korkeus | 800 mm |
| Pituus | 800 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 800 mm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.520 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.525000 |