Klassinen ja pelkistetty suora kalustejalka. Monikäyttöinen kalustejalka sopii monenlaisiin huonekaluihin, kuten vaikka pöydän jalaksi. Valmistettu teräksestä. Kiinnitetään neljällä ruuvilla.
Tekniset tiedot
Materiaali: Teräs
Väri: Musta
Korkeus: 800 mm
Halkaisija: 30 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516755 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 800 x 30 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224828342 |
| Korkeus | 800 mm |
| Pituus | 800 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D30 800 mm musta |
| Nettopaino (kg) | 0.520 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.525000 |