Tämä tyylikäs ja kestävä pyökkipuusta valmistettu huonekalujalka sopii täydellisesti niille, jotka haluavat antaa huonekaluilleen uuden elämän tai luoda jotain täysin uutta. 50 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti monenlaisiin projekteihin, aina alakaapeista ja sohvista sänkyihin ja penkkeihin. Pyökki on käsitelty läpinäkyvällä lakalla, joka korostaa sen luonnollista kauneutta ja lisää eleganttia ilmettä sekä klassiseen että moderniin sisustustyyliin.
Tekniset tiedot
Materiaali: Lakattu pyökki
Korkeus: 50 mm
Halkaisija: 92 mm
Kierre: M8
Määrä pakkausta kohden: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516830 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 92 mm |
| Mitat | 50 x 92 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224819289 |
| Korkeus | 50 mm |
| Pituus | 50 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI pyökki 50 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.244 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M8 |
| Paino (kg) | 0.249000 |